Przydatne dokumenty:
      
wniosek kredytowy dla małżeństw
       wniosek kredytowy dla samotnych
       zaświadczenie o zatrudnieniu
       wniosek leasingowy

                                

KREDYT GOTÓWKOWY

                                                                                                                                        

·  niskie oprocentowanie
·  wybór najlepszej oferty wśród dostępnych na rynku
·  na co tylko chcesz
·  kredyt bez poręczycieli i zabezpieczeń
·  bez wychodzenia z domu
·  bez wysokich rat
·  możliwość rozłożenia rat nawet na 120 miesięcy
·  żadnych ukrytych opłat
·  minimum formalności, szybka decyzja kredytowa
·  zgłoszenia przyjmujemy 7 dni w tygodniu

 

Kredyt gotówkowy, a inaczej mówiąc pożyczka, to świetna sprawa dla wszystkich, którzy potrzebują zastrzyku większej gotówki, którzy mają plany, marzenia i chcą doprowadzić do ich zrealizowania!

Co w ogóle oznacza kredyt?

Kredyt są to środki pieniężne, jakie na mocy umowy kredytu bank zobowiązuje się przekazać do dyspozycji kredytobiorcy na czas oznaczony w umowie. Kredytobiorca zobowiązuje się do korzystania z tej kwoty na warunkach określonych w umowie, zwrotu kwoty wykorzystanego kredytu wraz z odsetkami (które są ceną tego kredytu) w oznaczonych terminach spłaty oraz zapłaty prowizji.

Kredyt gotówkowy to jak sama nazwa wskazuje gotówka, którą otrzymujemy z banku na określony termin. W naszej kwestii dotyczącej uregulowania wszelkich formalności, comiesięcznie będziemy zobowiązani do wpłacania do banku określonej sumy pieniędzy, właśnie w ramach spłaty rat kredytowych, w których to wliczona będzie już odpowiednia suma odsetek.

Kredyty gotówkowe mogą być zaciągane na różnego rodzaju cele konsumpcyjne i nie tylko. Kredyty gotówkowe mogą być zaciągane na bardzo zróżnicowane kwoty, jednak jest to przede wszystkim uzależnione od naszych zarobków. Jest to określane jako zdolność kredytowa.

Kredyty gotówkowe są bardzo dobrym rozwiązaniem dla ludzi, którzy potrzebują pilnej i szybkiej gotówki. Często jest tak, że pieniądze potrzebne są nagle, a spowodowane jest to różnymi wypadkami losowymi lub innymi okazjami.

Kredyt gotówkowy możemy przeznaczyć wedle uznania na wymarzone wakacje i pojechać na wycieczkę, na którą normalnie nie bylibyśmy w stanie zapłacić od ręki. Kredyt gotówkowy równie dobrze może zostać przeznaczony na różnorodne towary typu AGD czy RTV, co oznacza, że kredyt gotówkowy możemy zaciągnąć w momencie, kiedy będziemy potrzebowali większej gotówki na nową pralkę, lodówkę, telewizor a może dojdziemy do wniosku, że przydałaby się nam zmywarka.

W takich właśnie sytuacjach z pomocą przychodzimy my „Centrum Finansowe VESTA- Twój Doradca Finansowy". Bez dodatkowych kosztów pomagamy Ci w uzyskaniu w odpowiedniej wysokości gotówki w formie kredytu gotówkowego.         


Nasze Aukcje:
[Allegro.pl - odwiedzaj nas codziennie!]