Przydatne dokumenty:
       wniosek kredytowy dla małżeństw
       wniosek kredytowy dla samotnych
      
zaświadczenie o zatrudnieniu
      
wniosek leasingowy

                                

Co to jest hipoteka?

Ogólnie hipoteka to jeden ze sposobów zabezpieczenia wierzytelności. Jest ona ograniczonym prawem rzeczowym na nieruchomości, na mocy którego wierzyciel może z obciążonej nieruchomości należącej do dłużnika, dochodzić zaspokojenia roszczeń posiadany w stosunku do niego. Uprawniony z tytułu hipoteki to wierzyciel hipoteczny, natomiast właściciela nieruchomości obciążonej określa się mianem dłużnika hipotecznego.

Kredyt Hipoteczny u Nas to: 

·  uproszczona procedura udzielania kredytu

·  akceptacja wszelkich regularnych źródeł dochodu

·  udzielenie kredytu na poziomie przewyższającym spłacany kredyt

·  dodatkowa wolna kwota kredytu na dowolny cel

·  do 100 % wartości inwestycji

·  kompleksowa obsługa w miejscu i czasie wskazanym przez klienta

·  brak jakichkolwiek opłat i prowizji pobieranych od Klienta

Kredyt hipoteczny to po prostu bankowy kredyt, który zazwyczaj jest długoterminowy. Możemy go spłacać przez długie lata. Kredyty hipoteczne mają zazwyczaj zabezpieczenie w postaci hipoteki. Są one zazwyczaj zaciągane na bardzo duże kwoty pieniędzy, a przeznaczane są najczęściej na budowę lub kupno domu, mieszkania lub ewentualnie innej nieruchomości.

Kredyty hipoteczne można brać w naszej narodowej walucie, czyli polskim złotym oraz w obcych walutach. Wybór innej waluty kredytowej nazywamy denominacją. Kredyty hipoteczne umożliwiają nam realizację naszych marzeń, jakim jest między innymi domowe gniazdo. Inaczej marzenie to byłoby bardzo trudne do zrealizowania.

Pożyczka hipoteczna a kredyt hipoteczny

Wyróżniamy także tak zwaną pożyczkę hipoteczną, wtedy zaciągnięty kredyt jest przeznaczany na dowolny cel, który bezpośrednio nie musi mieć nic wspólnego z nieruchomościami.

Kredyt hipoteczny możemy zaciągnąć niemal w każdym renomowanym banku w Polsce. Musimy jednak spełnić kilka wymagań, ponieważ bank musi być pewien, że może nam zaufać i powierzyć tak wielkie pieniądze.

Kredyty hipoteczne w obecnych czasach są bardzo popularne i często zaciągane. W Polsce buduje się coraz więcej i coraz większe jest zapotrzebowanie na domy oraz mieszkania. My, w zamian za pieniądze płacimy bankowi odpowiednią prowizję oraz różnego rodzaju ubezpieczenia naszego kredytu. Jednak nie są to duże pieniądze, a rozwiązanie to jest jedno z najlepszych.

Centrum Finansowe VESTA poleca kredyty hipoteczne, które charakteryzują się niskim kosztami finansowymi. Doradcy  pomogą Ci szybko i bez zbędnych formalności uzyskać środki finansowe na zakup mieszkania lub domu.

 
         

Nasze Aukcje:
[Allegro.pl - odwiedzaj nas codziennie!]