Przydatne dokumenty:
       wniosek kredytowy dla małżeństw
       wniosek kredytowy dla samotnych
      
zaświadczenie o zatrudnieniu
      
wniosek leasingowy

                                

                                                      

Fundusz Mikro został założony w 1994 roku przez Polsko-Amerykański Fundusz Przedsiębiorczości by promować rozwój małych przedsiębiorców. Jest wiodącym przedsięwzięciem w zakresie mikrofinansowania w Polsce i największym w Europie Środkowej.

Celem Funduszu jest wspieranie rozwoju mikroprzedsiębierczości poprzez udostępnianie kapitału w formie pożyczek właścicielom małych firm. Przedsiębiorcy – Klienci Funduszu Mikro obsługiwani są przez doradców klienta w 38 oddziałach znajdujących się na terenie całego kraju.

Fundusz Mikro wypracował unikalną formę współpracy finansowej z klientami, opartą na zasadzie partnerstwa i wzajemnego zaufania. Oferuje im stały dostęp do kapitału na prostych warunkach, bez zbędnie rozbudowanych formalności.

PRODUKTY:

BiznesPożyczka

BiznesPożyczka to produkt adresowany do osób prowadzących działalność gospodarczą posiadających poręczycieli lub mogących przedstawić zabezpieczenie majątkowe.
Kwoty|
  Dla klientów, którzy zamierzają po raz pierwszy skorzystać z oferty Funduszu proponujemy pożyczki od 1.000 zł do 150.000 zł.
  Dla stałych klientów Fundusz Mikro proponuje pożyczki w kwotach od 1.000 zł do 150.000 zł. 
Okres
Maksymalny okres na jaki pożyczka może zostać zaciągnięta to 42 miesiące.

 

BiznesPożyczka bez poręczyciela
BiznesPożyczka bez poręczyciela to produkt adresowany do osób prowadzących działalność gospodarczą zainteresowanych pożyczką bez konieczności przedstawiania poręczenia.
Kwoty
Od 1.000 zł do 10.000 zł.
Okres
Maksymalny okres to 36 miesiące.

 

BiznesPożyczka Wiarygodny Partner
BiznesPożyczka Wiarygodny Partner to produkt adresowany do osób prowadzących działalność gospodarczą zainteresowanych pożyczką bez konieczności przedstawiania zgody współmałżonka oraz poręczenia osób trzecich.
Kwoty
Od 1.000 zł do 10.000 zł.

Okres
Maksymalny okres spłaty to 36 miesiące.

 

BiznesPożyczka Ekspresowa
To produkt kierowany do stałych klientów Funduszu Mikro, którzy potrzebują SZYBKO pożyczyć niewielka kwotę pieniędzy. Warunkiem uzyskania pożyczki jest spłacenie minimum 6-ciu rat bieżącej pożyczki. Pożyczka nie wymaga żadnego zabezpieczenia.
Kwoty
Do 5.000 zł.
Okres
Maksymalny okres spłaty to 24 miesiące.

 

Pożyczka pod zastaw
To produkt kierowany do nowych i stałych klientów Funduszu Mikro, którzy potrzebują SZYBKO pożyczyć  różne kwoty pieniędzy. Warunkiem uzyskania pożyczki jest posiadanie zdolności kredytowej

Koszt pożyczek.
Na koszt pożyczek udzielanych przez Fundusz Mikro składa się oprocentowanie oraz opłata administracyjna. Koszt pożyczek uzależniony jest od kwoty pożyczki oraz rodzaju zabezpieczenia pożyczki
         


Nasze Aukcje:
[Allegro.pl - odwiedzaj nas codziennie!]