Przydatne dokumenty:
        wniosek kredytowy dla małżeństw
        wniosek kredytowy dla samotnych
        zaświadczenie o zatrudnieniu
        wniosek leasingowy

                                

Od wielu lat zajmujemy się kredytami, dlatego wiemy o nich wszystko. Nasza wiedza oparta jest na doświadczeniu oraz odpowiednich kwalifikacjach. Wykorzystujemy nasz potencjał wiedzy dla klientów

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi, jesteśmy w stanie przygotować ofertę specjalnie dobraną do indywidualnych potrzeb Klienta.

Gromadzone od lat doświadczenie, wiedza merytoryczna, opinia na rynku usług finansowych, a także współpraca z najlepszymi bankami pozwalają na zapewnienie Państwu realizacji usługi na bardzo wysokim i profesjonalnym poziomie.

Głównym zadaniem Centrum Finansowego VESTA jest wyszukanie dla naszych Klientów atrakcyjnych, jak najmniej skomplikowanych formalnościami celem  uzyskania kredytów.

W chwili obecnej na rynku istnieje wiele ofert różnych banków, czasami trudno zdecydować się na wybór. Jednak dzięki współpracy z nami mają Państwo dostęp za naszym pośrednictwem do oferty, która w sposób najbardziej korzystny spełni Państwa oczekiwania.

 ZALETY współpracy z nami:

·  atrakcyjne oprocentowanie

·  minimum formalności

·  dopasowanie raty kredytu do Twoich możliwości

·  szybka obsługa klienta

 Nie doliczamy prowizji za nasze pośrednictwo. Banki oszczędzając na kosztach utrzymania pracowników przekazują nam część swoich zarobków w formie wynagrodzenia. Dzięki temu bez dodatkowych opłat otrzymują Państwo produkty bankowe w większości korzystniej niż w innych placówkach banku.

Obsługujemy osoby z całej Polski za pomocą sieci partnerskiej doradców finansowych

 Zachęcamy do korzystania z naszych usług

 
         


Nasze Aukcje:
[Allegro.pl - odwiedzaj nas codziennie!]